Kurs Makijażu

 

Na jednodniowym Kursie z makijażu nauczysz się makijażu dziennego oraz jednego wybranego z listy. Dowiesz się jak dobrać makijaż do rodzaju twarzy, jak podkreślić zalety, a jak ukryć niedoskonałości na profesjonalnym poziomie. Otrzymasz też fotografię wykonanego makijażu jako zaczątek własnego portfolio.

Dla kogo jest ten Kurs Makijażu?

Dla osób  które chciały by nauczyć  się jak profesjonalnie wykonywać makijaż na sobie jak również  zacząć przygodę zawodową z makijażem.

Czego się nauczysz?

Teoria:

Kurs zawiera dwa makijaże: makijaż dzienny oraz jeden do wyboru z listy poniżej:

  1. Ślubny – z naciskiem na dobór makijażu do typu urody
  2. Glamour – z użyciem brokatów i pigmentów
  3. Kocie oko – z techniką zaawansowanej kreski

Praktyka:

  • Kurs Makijażu rozpoczyna się ustaleniem poziomu zaawansowania kursantki, wykrycie elementów, które przynoszą kursantce największe trudności.
  • Wykonanie pierwszego makijażu z omówieniem kształtu twarzy, oka i typu urody modelki oraz samego makijażu, kosmetyków użytych w makijażu (zwrócenie uwagi na najczęściej popełniane błędy).
  • Połowa twarzy jest wykonywana przeze mnie z omówieniem wszystkich aspektów dotyczących danego makijażu m.in. rysunek kreski, rysunek ust, rysunek brwi, korekcja cery, korekcja cieni pod oczami, korekcja niedoskonałości, prawidłowe nakładanie podkładu itp.
  • Wykonanie drugiej połowy twarzy przez kursantkę, poprawianie pojawiających się błędów na bieżąco.
  • Prawidłowe wykonanie zdjęć makijażu przez szkoleniowca.
  • Wykonanie drugiego dowolnego makijażu z omówieniem kształtu twarzy, oka i typu urody modelki oraz samego makijażu, kosmetyków użytych w makijażu (zwrócenie uwagi na najczęściej popełniane w nim błędy)
  • Wykonanie części twarzy przez kursantkę, poprawienie ewentualnych błędów
Czas kursu: 6 godzin
cena: 400 zł
Kurs kończy się uzyskaniem certyfikatu