Kursy kosmetyczne

Jeśli jesteś osobą która śledzi nowości na rynku kosmetycznym, oglądasz vlogi makijażowe, wybierz kursy kosmetyczne! Pozwolą Ci one poznać, m.in.: Jak wykonywać profesjonalne zabiegi i jakich kosmetyków użyć, a wiedza zdobyta podczas szkolenia przyda Ci się w pracy, i w życiu osobistym.

 

Kurs z księgowości

Chciał byś otworzyć własną działalność ale nie wiesz od czego zacząć? Może nie masz dostatecznej wiedzy i nie wiesz czy sobie poradzisz? Na szkoleniach z księgowości dowiesz się wszystkiego co będzie Ci potrzebne by założyć działalność gospodarczą, otrzymać dotację i prowadzić swój własny biznes.

Kursy z Masażu 

Naucz się jak za pomocą głaskania, ugniatania czy oklepywania zmniejszyć ból, napięcie mięśni lub dogłębnie zrelaksować drugą osobę.  Jak również wykożystać bardziej specjalistyczne metody pracy z pacjentem takie jak terapia manualna.

Kurs z grafiki komputerowej

Chciał byś zarabiać tworząc ulotki, wizytówki, banery? A może masz swoją działalność i chcesz tworzyć je dla siebie? Naucz się jak za pośrednictwem programów graficznych przygotować zdjęcia do publikacji na stronę i na fanpage, tworzyć materiały reklamowe takie jak ulotki wizytówki czy banery.

  • Kurs podstawy Grafiki komputerowej