Ilona Kwiatkowska – Z zawodu jestem kosmetyczką, stylistką paznokci, wizażystką i trenerem z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywałam na studiach pedagogicznych oraz prowadząc zajęcia na kierunku technik usług kosmetycznych. Projekt Hanami zrodził się w mojej głowie już dawno. Za początek działalności uznać można rok 2014 kiedy po 3 latach pracy w salonach kosmetycznych jak i we własnym projekcie(Mobilna Kosmetyczka \Link do zakładki mobilna kosmetyczka\) oraz jako nauczyciel kosmetyki w technikum, zaczęłam szkolić inne osoby ze stylizacji paznokci. Na tym jednak nie poprzestałam. Zaczęłam się szkolić także w MakeUp’ie, rzęsach czy depilacji, poszerzając swój wachlarz szkoleń. Trafiłam jednak na limit szkoleń jakie może prowadzić jedna osoba. Patrząc na sukces projektu Mobilna kosmetyczka w kontekście szkoleń oraz korzystając z mojego doświadczenia w prowadzeniu i organizacji szkoleń, postanowiłam dać taką samą szansę na rozwój innym specjalistą swoich dziedzin, zapraszając ich do nowego, wspólnego projektu jakim jest Hanami. W zamyśle Hanami jest platformą która łączący ludzi pragnących zdobywać wiedzę oraz specjalistów z różnych dziedzin, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą z innymi.

Beata Dobek – Finansista, Główny Księgowy, Właściciel Biura Rachunkowego “Na Czas”. Posiada kwalifikację z zakresu rachunkowości zarządczej. Swoją bogatą wiedzę finansową zdobyła na stanowiskach dyrektora finansowego, dyrektora kontrolingu, oraz stanowiskach eksperckich. Specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w tematyce związanej z procesami restrukturyzacji oraz optymalizacji wyników finansowych zdobyła realizując kilkadziesiąt projektów zarówno dla korporacji jak firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Obecnie właściciel biura rachunkowego „NA CZAS”, w którym obsługuje spółki prawa handlowego, spółki cywilne, jednoosobowe działalności gospodarcze, a także stowarzyszenia, fundacje, komitety wyborcze i wspólnoty mieszkaniowe. Ściśle współpracuje z biegłym rewidentem doradcą podatkowym oraz kilkoma kancelariami prawnymi. Beata Dobek przeprowadza również swój autorski projekt szkoleniowy. Dzieli się swoją wiedzą z zakresu biznesu, księgowości i prowadzenia firmy.